Szkolenia i spotkania z Kambo

Terminy szkoleń pierwszego stopnia w roku 2019:
15-17 marzec
5-7 lipiec
13-15 wrzesień
13-15 grudzień

Szkolenie drugiego stopnia odbędzie się w terminie 10-13 października 2019

Jeśli chcesz:

  • poznać wydzielinę Kambo, jej właściwości i działanie;
  • dowiedzieć się jak aplikować Kambo w sposób bezpieczny i efektywny, łącząc wiedzę plemienną ze zdobyczami współczesnej nauki;
  • rozpocząć praktykę Kambo w przyjaznym, wspierającym gronie doświadczonych i ciągle rozwijających wiedzę oraz umiejętności osób;
  • uzdrowić siebie, swoich bliskich, przyjaciół, a w przyszłości być może również nieznajomych;
  • wzbogacić swoją praktykę zawodową pracy z ludźmi o zabieg Kambo;
  • rozpocząć przygodę z medycyną alternatywną;

…to szkolenie Kambo jest przeznaczone właśnie dla Ciebie!

Zapraszam Cię do ośrodka niedaleko Warszawy, gdzie wśród bujnej przyrody i w komfortowych warunkach będziesz mógł rozpocząć fascynującą przygodę z Kambo. Zapoznasz się z dodatkowymi metodami uzupełniającymi terapię Kambo o ziołolecznictwo, pracę z ruchem, umysłem, oddechem i głosem, a także m. in. oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego, słowiańską lewatywą, itp. W toku szkolenia szczególny nacisk kładziemy na maksymalizację bezpieczeństwa oraz potencjału terapeutycznego opierając się na współczesnej wiedzy medycznej, skutecznie łącząc ją z wiedzą plemienną, której bezpośrednie przeniesienie na nasze warunki bez uznania różnic fizjologicznych stanowi zagrożenie zdrowia oraz życia. Właśnie dlatego w trakcie spotkania będziemy poruszać tematykę zahaczającą w równym stopniu o medycynę, jak i działanie energetyczne, zaprezentujemy różnice w metodach plemiennej pracy z Kambo i wskażemy potencjał wykorzystania tej wydzieliny w medycynie, w oparciu o opracowania naukowe oraz praktykę kliniczną.

Spotkanie rozpoczniemy w piątek od zapoznania i spotkania informacyjnego, zakończymy zaś w niedzielę wieczorem. Za drobną dopłatą możesz zostać na miejscu do poniedziałku w celu odpoczynku i regeneracji. W razie potrzeby oferujemy transfery z przystanków PKP i PKS na miejsce szkolenia.

Szkolenie składa się z trzech modułów – w sobotę zajmiemy się teorią, w niedzielę zaś praktyką. Trzeci moduł to praktyka własna pod moim czujnym okiem, zakończona egzaminem uwiarygadniającym Twoje doświadczenie i pozwalającym na wpisanie Twoich danych w poczet praktyków Kambo Polska.

W cenie szkolenia zawarte jest pełne wyżywienie, noclegi, koszt samego szkolenia, materiałów szkoleniowych, bezpośredniego i telefonicznego wsparcia na każdym etapie pracy z Kambo oraz dodatkowych spotkań uzupełniających i egzaminacyjnych. Każdy praktyk ma możliwość bezpłatnego udziału w kolejnych edycjach szkolenia 1-go stopnia w celu odświeżenia wiedzy i kontynuacji pracy z Kambo, a także zakupu wydzieliny i wszystkich materiałów dodatkowych (kadzidła, Rapee, itp.) w promocyjnej cenie poprzez Sklep Psylo. Bardzo istotny element szkolenia to dostęp do całej społeczności, budowanej od 2014 roku, zawsze gotowej do pomocy, konsultacji zabiegów i dzielenia się doświadczeniem. Różnorodność tej społeczności jest ogromna, gdyż do Kambo Polska należą przedstawiciele różnych zawodów, także medycznych, o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach, dzięki czemu zakres indywidualnych perspektyw i specjalizacji również jest bardzo bogaty.

Szkolenie drugiego stopnia przeznaczone jest zarówno dla osób które już prowadzą swoją praktykę, jak i dla tych którzy dopiero co skończyli szkolenie stopnia pierwszego. Warunkiem uczestnictwa jest chęć poznawania Kambo i doświadczenia go jeszcze głębiej, bo dobre chęci wystarczą.

Plan szkolenia wygląda następująco: czwartek to dzień transferowy, na przyjazd i odpoczynek po podróży, w piątek omówimy dodatkową teorię, czyli m. in. zabiegi przytrzymywane, klawiterapia i akupunktura w Kambo, dużo wiedzy m. in. na temat czakr, żywiołów, węzłów układu nerwowego i tego jak to wszystko wykorzystać w odniesieniu do Kambo. W sobotę i niedzielę zrobimy zajęcia praktyczne, w trakcie których odbędzie się wspólny proces grupowy dostosowany do aktualnej fazy księżyca, a także zajęcia terenowe dotyczące leśnych odosobnień. Cały proces będzie służył pogłębieniu kontaktu ze sobą, swoim umysłem oraz ciałem, tak by skierować uwagę do wnętrza, uzdrożnić wszystkie kanały poznawcze, co pozwoli lepiej płynąć energii, a także kierunkować moc sprawczą napędzającą skuteczne działanie. Wspólny weekend zakończymy niedzielną serią Kambo w intencji głębokiego odprogramowania, wyczyszczenia i osadzenia w czystości chwili obecnej, bez oczekiwań, przewidywań, w pokornym oddaniu oraz pewności że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Zajęcia dadzą Ci konkretne, bezcenne narzędzia które warto stosować na co dzień.

Zakwaterowanie w trakcie szkolenia obejmuje pełne wyżywienie wegetariańskie dostosowane do potrzeb zabiegów Kambo, a także noclegi na wspólnej sali na wygodnych materacach, jednak jeśli potrzebujesz odrobiny prywatności polecamy niedrogi okoliczny motel Zodiak (https://zodiakrestauracja.pl/motel/), oddalony od miejsca szkolenia o niecałe 20 km – w razie potrzeby przetransportujemy Cię codziennie na miejsce i przywieziemy z powrotem. W razie szczególnych wymogów żywieniowych koniecznie wspomnij o tym podczas zgłoszenia, a odpowiednio dostosujemy Twoje posiłki.

W celu zgłoszenia na szkolenie napisz bezpośrednio poprzez poniższy formularz:

Do zobaczenia!

1 thought on “Szkolenia i spotkania z Kambo

  1. Dziękuję za te dwa dni . Było naprawdę Magicznie. Super prowadzący ogromna wiedza i doświadczenie wzbudzają wręcz podziw.
    Miejsce i atmosfera jak wspomniałem Magia. Dla mnie niesamowite przeżycie. Polecam z całego serca. Szkolenie na Mega Poziomie. Dziękuję raz jeszcze Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *