Praktycy Kambo

Oto lista przeszkolonych i doświadczonych praktyków Kambo którzy oferują Ci możliwość terapii z wykorzystaniem tej drogocennej wydzieliny:

Piotr – kambo.krakow@gmail.com

+48 730 341 341

Gdy jako dziecko pytany o ulubione zwierzę wymieniałem żabę rzadko spotykałem się ze zrozumieniem. Być może był to wstęp do „przypadkowego” spotkania z amazońską pięknością w 2010 roku. I nie była to miłość od pierwszego rzygnięcia, lecz rok ciężkiej, dogłębnej pracy, w czasie którego wykonałem sam sobie kilkadziesiąt aplikacji. Od 2011 aplikuję medycynę innym istotom podkreślając, iż nie jest to „magiczna tabletka” na wszystkie dolegliwości, lecz wspaniały katalizator procesu samouzdrawiania.

Mam dyplomy biologa i psychologa. Integruję wiedzę z obszarów akademickich, naturoterapeutycznych i szamańskich. Zajmuje mnie szeroko pojęta biomechanika i bioenergetyka.

Zapraszam na konsultacje i zabiegi na krakowskim Salwatorze. Mogę Cię także odwiedzić w Twojej przestrzeni.

 

 

Marcin – torozaur@gmail.com

Swoją przygodę z Kambo rozpocząłem w 2014 roku od przyjęcia żabki trzy razy. W 2015 roku uczestniczyłem w szkoleniu i rozpocząłem własną praktykę najpierw od autoaplikacji, a następnie udzielając Kambo innym osobom.
Uważam Kambo za wielkie błogosławieństwo, które pozwala nam podnosić odporność organizmu, a także znacząco poszerzać naszą strefę komfortu poprzez uczestnictwo w doświadczeniu granicznym.
Preferuję dojazd do przyjmującego Kambo, dobrą opcją jest również aplikacja w naturze.
Działam na terenie Górnego Śląska, jednak miejsce aplikacji jest do uzgodnienia.

 

 
 
 
 
 

Robert – robolejnik@poczta.onet.pl

Pracuję z Kambo od 2016 roku, w tym czasie wykonałem ok. 20 zabiegów i nadal uczę się, rozwijając wiedzę i praktykę. Moja pasja do szamanizmu oraz naturalnych metod uzdrawiania pokierowały mnie w stronę Kambo, które wypełniło lukę niemożliwą do zastąpienia czymkolwiek innym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartek – dogotag@gmail.com

Od 4 lat zagłębiam się w informacje związane z naturalnymi metodami przywracania ciała do jego naturalnego stanu pełni energii, motywacji i sił witalnych. Od 2 lat pracuję z Kambo, które cenię za wszechstronne działanie na ciało, ducha i umysł jednocześnie. Przynieś ze sobą intencję, oczyść umysł, wejdź w przestrzeń serca, bądź oddechem. Resztę pozostaw żabce.

 

 

 

 

 

 

Marysia – zabiamocumaryni@gmail.com

Kambo zajmuję się regularnie od 2016 roku, dietoterapią od 1998 roku, a fitoterapią od 2008 roku.
Przykładam wielką wagę do wywiadu zdrowotnego, wyników badań krwi, a także do żywieniowej dietoterapii i ziołolecznictwa, jednocześnie oferuję kompleksową pomoc w powrocie do zdrowia bez leków, co stanowi moją pasję oraz życiową misję.
Zapraszam na zabiegi Kambo i konsultacje zdrowotne w Poznaniu i okolicach.

 

 

 

 

 

 

Logan – logan.kambo@gmail.com

facebook.com/logan.kambospirit/

Od 2013 roku zgłębiam wiedzę na temat naturalnych metod uzdrawiania ciała, ducha i umysłu. Z Kambo pracuję od roku 2015, kiedy to odpowiedziałem na wezwanie żabki i wstąpiłem na Szamańską Ścieżkę. Od tamtej pory przeprowadziłem kilkadziesiąt ceremonii dla istot o rozmaitych dolegliwościach, a także położyłem na swoje ciało ponad 100 kropek, co pomogło mi stworzyć z duchem żabki bliską relację. Zajmuję się również uzdrawianiem energią (Reiki), a także pracuję z duchami Świętych Roślin. Swoją pracę wspomagam wiedzą z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego odżywiania.
Wykonuję Ceremonie Kambo stacjonarnie w Krakowie a także dojazdowo na terenie całej Polski.
Aho Mitákuye Oyás’iŋ

 

 

 

Paweł – greenfrogmedicine@gmail.com

FB – https://www.facebook.com/greenfrogmedicine

Kambo zajmuję się od początku 2014 roku. Doświadczenie zdobywałem przez rok u kilku znanych kambozeiro z polski. W przeciągu 4 lat przeprowadziłem setki aplikacji w tym kilkanaście a sobie. W praktyce kieruję się prostymi i skutecznymi metodami pracy z żabką. Zabiegi prowadzę stacjonarnie w Poznaniu oraz Wrocławiu. Dojeżdżam także do kilkuosobowych grup na terenie Polski oraz Europy.

 

 

 

 

 

Piotr – piotr-s_81@tlen.pl

Spotkałem się z Kambo w 2015 i od tego czasu czuję niesłabnącą więź z tą Medycyną. Mimo że nie poczułem prawdziwej ziemi skąd pochodzi Sapo, poczułem dużą moc płynącą z tej Energii. Wiedzę przyjąłem od człowieka z Piękną Mocą na polskiej ziemi. Może i miejsce ma znaczenie, ale miejscem jesteś Ty sam, stan Twojego umysłu, ducha oraz poziom zaangażowania. Dotąd zapoznałem żabkę z kilkudziesięcioma osobami, sam doświadczam różnych stanów tej Mocy. Zapraszam na zabiegi w Góry Świętokrzyskie oraz na Islandię. Niech Moc będzie z Tobą!

 

 

 

 

 

 

Maciej – mmaruszewicz@gmail.com

Z Kambo zetknąłem się w 2015 roku. Szukałem wtedy alternatywy (dla nieskutecznej w moim przypadku) medycyny konwencjonalnej. Lata antybiotykoterapii oraz przebyta borelioza sprawiły, że mój układ immunologiczny nie funkcjonował dobrze. Po czterech ceremoniach nastąpiła znacząca poprawa i dzisiaj jestem zupełnie zdrowy. To wszystko spowodowało, że przekonałem się do leczniczej mocy medycyny z Amazonii. Od ponad trzech lat prowadzę indywidualne ceremonie z Kambo ma terenie Warszawy i okolic. Zapraszam na zabiegi.

 

 

 

 

 

 

Monika – kambo.cura@gmail.com

Z Kambo mam do czynienia od 2014 roku, po przyjęciu kilkudziesięciu kropek na sobie przeszłam szkolenie i od tamtego czasu nieustannie podaję Medycynę ludziom. Wykonałam z powodzeniem już setki zabiegów. Obecnie łączę swoją praktykę ze sztuką i nauką głębokiej detoksykacji wg dr Morse’a umożliwiającą regenerację na poziomie komórkowym oraz odzyskanie indywidualnej genetycznej pamięci komórkowej. Uważam, że Naszym naturalnym stanem jest zdrowie i harmonia. Poza Kambo w swojej pracy terapeutycznej korzystam z Laban Bartenieff Movement System, technik tanecznych i jogicznych oraz sztuki masażu. Pracuję stacjonarnie w Bielsku-Białej oraz dojazdowo na terenie Polski i Europy.

 

 

 

 

Darek –  dariusz.medicinekambo@gmail.com

Z medycyną Kambo poznałem się stosunkowo niedawno, ale już po pierwszej aplikacji usłyszałem wewnętrzne wołanie, aby podążać z nią dalej… Od 1998 roku jestem instruktorem pierwszej pomocy przedmedycznej Emergency First Response Primary and Secondary Care według standardów International Committee on Resuscitation (ILCOR). Moje sesje Kambo prowadzone są w każdy weekend po uprzedniej rezerwacji miejsca, w moim domu położonym w malowniczym otoczeniu z dala od cywilizacji, w bliskim kontakcie z naturą . Możesz także skorzystać z noclegu i wyżywienia.  Możliwe jest również przeprowadzenie ceremonii w Twojej przestrzeni, w której czujesz się dobrze i bezpiecznie.  Działam na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 

Paweł – kambo.wroclaw@o2.pl

www.facebook.pl/kambowroclaw

Dwa lata temu pierwszy raz spotkałem na swojej drodze „medycynę z Amazonii” i  już po pierwszej aplikacji, kiedy poczułem mocne połączenie z duchem żabki podjąłem decyzję o rozpoczęciu ciężkiej pracy nad sobą. W kolejnych miesiącach intensywnie poddawałem się autoaplikacjom. Rozpoczęło to najpiękniejszą z możliwych podróży w głąb siebie, co doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Przez wiele miesiący brałem udział w licznych warsztatach dotyczących świadomości, pracy z emocjami, jak również związanych z relacjami międzyludzkimi. Poznałem techniki pracy z ciałem i oddechem, a także dietą i różnymi darami natury. Dzięki temu zrozumiałem, jak ważne jest holistyczne podejście na drodze do odzyskiwania zdrowia. W swojej praktyce posiłkuję się wiedzą o detoksykacji według Dr. Roberta Morse’a, a także tworzę nalewki lecznicze na podstawie jego receptur. Pracuję stacjonarnie we Wrocławiu oraz dojeżdżam na terenie całej Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *